Kontakt

Kancelaria mieści się na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie, w budynku Oranżerii Zamku Cieszyn (wcześniej nazywanym Śląskim Zamkiem Sztuki i Przedsiębiorczości) na 1 piętrze, biuro nr 13.

W Budynku Zamku, które jest miejscem wystaw młodych twórców, spotkań i warsztatów projektowych oraz szkoleń w zakresie wzornictwa i designu, można zobaczyć zarówno wystawy nowoczesnego wzornictwa jak i tradycyjnego rzemiosła w nowym wydaniu. Przed budynkiem stoi figura różowego jelonka, który stał się jedną z atrakcji Wzgórza, i popularnym elementem fotografowanym przez turystów.

Lokalizacja biura zachęca także do spaceru po parku na Wzgórzu Zamkowym, a także odwiedzenia Rotundy Romańskiej (tzw. Kościoła św. Mikołaja z XI w – jest to ta sama budowla, która znajduje się na rewersie banknotu 20 złotowego. W obiekcie odbywają się koncerty muzyki kameralnej. Rotunda w ciągu całego roku udostępniona jest do zwiedzania) oraz Wieży Piastowskiej (z XIV w.), z której można podziwiać panoramę miasta. Wieża pełniła dawniej funkcje obronne, mieszkalne, więzienne i strażnicze. W XIX wieku była również wieżą zegarową, z zachowanym do dziś mechanizmem.

Park jest również dobrym miejscem, aby na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego, usiąść na ławce z książka w ręku i delektować się ciszą, pięknym, historycznym otoczeniem oraz cieniem drzew, tak starych, że niektóre z nich stanowią pomniki przyrody).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem informacji na temat zakresu świadczonych przez nas usług, sposobu prowadzenia spraw, kosztów itp. zapraszamy do złożenia zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Dane kontaktowe

ul. Zamkowa 3a/13
43-400 Cieszyn

Telefon: +48 660 734 329

Sekretariat: +48 881 318 111

E-mail: office@kancelaria-popiolek.pl

NIP: 548-236-48-48
REGON: 242741708